Alain Bonnefoit - Kleurenlitho - Nu - Verkocht

Alain Bonnefoit - Kleurenlitho - Nu kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Alain Bonnefoit - Kleurenlitho - Nu kopen? Bied vanaf 70!Alain Bonnefoit - Kleurenlitho - Nu kopen? Bied vanaf 70!Alain Bonnefoit - Kleurenlitho - Nu kopen? Bied vanaf 70!Alain Bonnefoit - Kleurenlitho - Nu kopen? Bied vanaf 70!Alain Bonnefoit - Kleurenlitho - Nu kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Alain Bonnefoit (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

 Conditie: zeer goed.

Editie: 175 ex. nummer 47.

Afmetingen: Vel: 100 x 70 cm. Afbeelding: 100 x 70 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:08-10-2017 om 21:43
Eindtijd:12-10-2017 om 21:48
Victormagic
12 okt. / 21:39
€ 70