Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale - Verkocht

Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!Alain Bonnefoit - Suite Nus: Nu dans une Ovale kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Alain Bonnefoit (1937)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA

Conditie: uitstekend.

Editie: E.A. XXXV/L  Nummer op de foto kan afwijken.

Afmetingen: Vel: 48 x 48 cm.   Afbeelding: 36 x 26 cm.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Alain Bonnefoit (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
48 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-01-2020 om 20:21
Eindtijd:28-01-2020 om 19:01
krisstala
28 jan. / 11:17
€ 20