Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd - Verkocht

Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Alain Le Foll - Lithografie - 'Le Meduse' - 18/150 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
  • Alain Le Foll (1934-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen79 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150

Mooie litho van deze Franse kunstenaar (1934 - 1982)
Titel:  'Le Meduse'
Oplage: 150 + HC
Deze heeft de nummering  18/150
79 X 57 cm
BFK Rives papier
Gesigneerd en genummerd in potlood door de kunstenaar
Stempel Editions Galerie Lahumière Paris
Goede conditie

Zal stevig verpakt, met Track&Trace, verzonden worden
Verzending B: 12€   NL: 20€

Alain Le Foll werd geboren in 1934 en stierf in 1982 en was een Franse illustrator en ontwerper. In de jaren 60 was Alain Le Foll een van de sleutelfiguren in de illustratiewereld. Werkte samen met tijdschriften zoals Elle en Marie-Claire. De Franse hoofdstad was bedekt met zijn bioscoopaffiches. Helaas heeft zijn persoonlijke leven zijn kunst ernstig aangetast, na zijn scheiding verhuisde hij weg van zijn 2 dochters en eindigde alleen in zijn kleine appartement in Parijs. Na zijn overlijden heeft een ongelukkig geschil tussen de erfgenamen de erkenning van zijn werk vertraagd, maar wordt nu geleidelijk herontdekt.

Alain Le Foll (1934-1981)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

731 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
57 cm
79 cm
Dit item is verkocht voor 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2020 om 08:52
Eindtijd:21-05-2020 om 08:59
JimmieLoman
20 mei / 21:00
€ 36