Albert Girós - Litho - Verkocht

Albert Girós - Litho kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Albert Giros (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Albert Girós

Litho

Afm. 13,5 13,5 cm.

Oplage: 93/500 - 1979

Handgesigneerd en genummerd met potlood

GRATIS VERZENDEN BELGIE EN NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:03-09-2016 om 15:43
Eindtijd:10-09-2016 om 15:43
FrankenMonique
09 sep. / 18:42
€ 20