Albert Girós: Lithografie, Abstract - Verkocht

Albert Girós: Lithografie, Abstract kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Albert Giros (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Albert Girós
Titel: Abstract
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 79/500
Afmeting blad: 13,5 x 13,5 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:18-02-2017 om 10:18
Eindtijd:23-02-2017 om 10:18
Gaby
21 feb. / 13:01
€ 5