Albert Grosfeld - C3826 Beekje in Brabants landschap

Albert Grosfeld - C3826 Beekje in Brabants landschap kopen? Bied vanaf 200!
Albert Grosfeld - C3826 Beekje in Brabants landschap kopen? Bied vanaf 200!Albert Grosfeld - C3826 Beekje in Brabants landschap kopen? Bied vanaf 200!Albert Grosfeld - C3826 Beekje in Brabants landschap kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Albert Grosfeld (1931-2014)
Jaartal1975
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 130 cm (h x b)
Lijst116 cm x 145 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3826

Kunstenaar: Albert Grosfeld

Voorstelling: Beekje in Brabants landschap

Techniek: Olieverf op doek

Rechtsonder gesigneerd en gedateerd '75

Staat: Licht vergeelde vernis en oppervlaktevuil door de tijd, Staat lijst: slijtschade door de tijd, kleine beschadiging aan de onderrand

Albert Grosfeld (1931-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
145 cm
116 cm
130 cm
100 cm

Starttijd:30-07-2019 om 15:14
Eindtijd:13-08-2019 om 19:10
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier