Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 - Verkocht

Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman (1883-1951) : Ets � Geldersch landschap � gesigneerd � ca 1935 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Albert Hemelman (1883-1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van de Nederlandse kunstenaar Albert Hemelman, getiteld “Geldersch landschap”.

Handgesigneerd met potlood. Oplage onbekend.
De ets zit los in een omslag met passe-partout.
Afmetingen: Omslag / passe-partout: 25 x 37 cm. Blad, 21,5 x 36 cm. Beeld: 10 x 25 cm.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met deze ets bieden wij meerdere etsen uit de nalatenschap van prof. dr. Bob Smalhout ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Albert Hemelman (Neede, 1883 – Amsterdam, 1951) was een Nederlandse graficus, kunstschilder, tekenaar, etser, boekbandontwerper, en lithograaf.
Zijn opleiding genoot hij aan de Rijksnormaalschool voor Kunstnijverheid en de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam. Hij was een leerling van Pieter Dupont, Klaas van Leeuwen, George Sturm en Nicolaas van der Waay. Hij werkte in Amsterdam en heeft ook gewerkt in Noorwegen, IJsland en Spitsbergen.
Zijn onderwerpen betroffen havengezichten, industriële landschappen, landschappen, stadsgezichten en stillevens. Hij ontwierp ook affiches en kalenders.
Hij was lid van de Vereeniging Sint Lucas en Arti et Amicitiae beide in Amsterdam.

Titel: “Geldersch landschap”. Staat met potlood geschreven middenonder.

Kunstenaar: Albert Hemelman.

Techniek: Ets.

Jaartal:  Onbekend; ca 1935.

Afmetingen:  Omslag / passe-partout: 25 x 37 cm. Blad, 21,5 x 36 cm. Beeld: 10 x25 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: Onbekend.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 5,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-09-2016 om 16:23
Eindtijd:13-09-2016 om 11:22