Albert Hemelman, Boten bij avond, Ets

Albert Hemelman, Boten bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 25!
Albert Hemelman, Boten bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman, Boten bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman, Boten bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 25!Albert Hemelman, Boten bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Albert Hemelman (1883-1951)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Mooie, klassieke ets door Albert Hemelman.

Voorstelling van twee boten bij avond, bij ondergaande zon.

Losbladig, zichtmaat 39x29, bladmaat 44x35

Gesigneerd in potlood r.o. 'A.Hemelman'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:17-12-2014 om 20:13
Eindtijd:24-12-2014 om 20:13
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland