Albert Hemelman, Schepen bij avond, Ets - Verkocht

Albert Hemelman, Schepen bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Albert Hemelman, Schepen bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 35!Albert Hemelman, Schepen bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 35!Albert Hemelman, Schepen bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 35!Albert Hemelman, Schepen bij avond, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Albert Hemelman (1883-1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Sfeervolle ets door Albert Hemelman

Voorstelling van een tweetal zeilboten bij kalm water op zee

Losbladig, beeldmaat 38,5x29, bladmaat 41,5x31,5

Gesigneerd in potlood r.o. 'A.Hemelman'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:15-06-2016 om 13:09
Eindtijd:26-06-2016 om 11:09
ibeer333
26 jun. / 09:46
€ 35