Albert Neuhuys - ets en nog twee etsen. - Verkocht

Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!Albert Neuhuys  -  ets  en nog twee etsen. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artb
FA. (7)

101 verkochte items
  • Albert Neuhuys (1895-1968)
GesigneerdHandgesigneerd

1.  Albert Neuhuys  (  1844 - 1914  )

============================

Het gelukkige gezien.

Ets  :  22  x  17  cm.  Volledig blad  :  35,5  x  27  cm.

Linksonder in de ets gesigneerd.

2.  Anton L. Koster  (  1859 - 1937  ).

============================

Het Mauritshuis.

Ets  :  10,5  x  14,5  cm.  Volledig blad  :  26,5  x  35  cm.

Rechtsboven in de ets gesigneerd.

3.  Jacobus Hendricus Maris  (  1837 - 1899  ).

=====================================

Bruggetje in dorp.

Ets  :  8,5  x  20  cm.  Volledig blad  :  27  x  35  cm.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:29-01-2018 om 12:07
Eindtijd:05-02-2018 om 19:07
Biedingen (10)
Etsenshop
05 feb. / 18:53
€ 30
artis123
05 feb. / 18:19
€ 25
henkepenkie
05 feb. / 18:19
€ 20
henkepenkie
05 feb. / 14:47
€ 17
Artistiek2020
02 feb. / 23:16
€ 15
henkepenkie
02 feb. / 23:16
€ 15
Artistiek2020
30 jan. / 18:28
€ 7
jeko
30 jan. / 17:37
€ 5
TripleR
30 jan. / 17:01
€ 3
jeko
29 jan. / 12:41
€ 1