Albert Servaes - Jezus gestorven aan het kruis

Albert Servaes - Jezus gestorven aan het kruis kopen? Bied vanaf 49!
  • Albert Servaes (1883-1966)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst32 cm x 232 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
- Jezus aan het kruis gestorven. Albert Servaes gesigneeerd
- Uit erfenis
ConditieRedelijk

Uit erfenis door familie die er zorg voor droeg

Sluit binnenkort 9u 47m 04s
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieGavere-Asper,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-01-2023 om 13:44
Eindtijd:29-01-2023 om 12:37