950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig aquarel van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Niet ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen: 47 cm. x 36 cm. Conditie: goed. Het aquarel wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd.nl/dalsum.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 4-2-2017 om 20:59 |
Eindtijd | 11-2-2017 om 20:59 |