Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Zonder lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Afmetingen board: 50 cm. x 35 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 18-1-2017 om 21:57 |
Eindtijd | 25-1-2017 om 21:57 |