Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Zonder lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Afmetingen board: 50 cm. x 40 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 14-3-2017 om 18:53 |
Eindtijd | 24-3-2017 om 18:53 |