Albert van DALSUM (1889 - 1971) - olieverf op board - vrouwenportret - Verkocht

Albert van DALSUM (1889 - 1971) - olieverf op board - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 55!

Albert van DALSUM (1889 - 1971) - olieverf op board - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 55!Albert van DALSUM (1889 - 1971) - olieverf op board - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 55!Albert van DALSUM (1889 - 1971) - olieverf op board - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 55!Albert van DALSUM (1889 - 1971) - olieverf op board - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 55!
  • Albert van Dalsum (1889-1971)

Een prachtig kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Zonder lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Afmetingen board: 40 cm. x 30 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.

Albert van Dalsum (1889-1971)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  martins
FA. (36)

357 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)

ObjectlocatieTweede Exloermond,  Nederland
Starttijd7-2-2017 om 23:22
Eindtijd16-2-2017 om 23:22
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken