Albert Zavaro - Les deux indiens - originele litho genummerd en handgesigneerd - Verkocht

Albert Zavaro - Les deux indiens - originele litho genummerd en handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Albert Zavaro - Les deux indiens - originele litho genummerd en handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 35!Albert Zavaro - Les deux indiens - originele litho genummerd en handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Albert Zavaro (1925)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenlithografie van Albert Zavaro. Het werk is genummerd en handgesigneerd met potlood. Oplage 180 / dit is nummer 19. Afmetingen blad 76,0 x 56,0 cm. Afmetingen beeld 66,0 x 50,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, België en Europa 1 17 euro, rest van de wereld 26 euro.

Albert Zavaro (1925)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:05-05-2014 om 23:30
Eindtijd:12-05-2014 om 23:30
AbvandeWakker
12 mei / 11:58
€ 35