Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180 - Verkocht

Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180  kopen? Bied vanaf 49!
Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180  kopen? Bied vanaf 49!Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180  kopen? Bied vanaf 49!
  • Albert Zavaro (1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurenlithografie van Albert Zavaro.

handgesigneerd en genummerd 45/180
papier Arches
in mint condition
afmetingen blad 57,0 x 76,0 cm
afmetingen beeld 49,5 x 64,5 cm

Albert Zavaro (1925)

Frans Frans

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:05-10-2014 om 23:55
Eindtijd:10-10-2014 om 23:55
pdebeen88
08 okt. / 10:44
€ 49