Alberto Giacometti: originele litho: model, zittend

Alberto Giacometti: originele litho: model, zittend kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Alberto Giacometti: originele litho: model, zittend kopen? Bied vanaf 1!Alberto Giacometti: originele litho: model, zittend kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Alberto Giacometti (1901-1966)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie originele litho van Alberto Giacometti in de voor hem kenmerkende stijl: vanuit de losse pols al zoekende naar de juiste vorm en expressie van het model.

Giacometti heeft voor galerie Maeght een serie litho's gemaakt die exclusief zijn uitgegeven in het beroemde tijdschrift 'le derriere le miroir'. Deze mooie litho is er één van.

Kunstenaar: Giacometti
Techniek: litho
Jaar: 1961

formaat: 28x36cm

uitgeverij: galerie Maeght

verzendkosten: 7,50 standaard of 9,00 aangetekend

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:31-05-2013 om 09:17
Eindtijd:07-06-2013 om 09:17

Biedingen (7):

michaelvanheck
7 jun. / 08:55
€ 25
char
7 jun. / 08:21
€ 20
kman
7 jun. / 02:35
€ 15
Doedezemaar
4 jun. / 09:52
€ 10
KOJA
4 jun. / 09:51
€ 5
Doedezemaar
4 jun. / 09:51
€ 5
KOJA
2 jun. / 23:44
€ 1