Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut - Verkocht

Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut  kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • Aldert Mantje (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later

Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.

NU ZEER VOORDELIG INGEZET!

Zeer mooi uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250 euro.

Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.

Verzendkosten:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan in Eindhoven op afspraak, zonder extra kosten.

Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België met een koerier. Kosten zijn 40 euro binnen NL.

(Muv de Eilanden, Zeeuws Vlaanderen, Groningen en Friesland). Voor deze gebieden en België, prijs op aanvraag.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.

U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:10-04-2013 om 15:47
Eindtijd:24-04-2013 om 15:47
234POL
18 apr. / 19:27
€ 150