Alechinsky gesigneerde kleurenlitho - 2006 - oplage 90 ex. - Verkocht

Alechinsky gesigneerde kleurenlitho - 2006 - oplage 90 ex. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Alechinsky gesigneerde kleurenlitho - 2006 - oplage 90 ex. kopen? Bied vanaf 150!Alechinsky gesigneerde kleurenlitho - 2006 - oplage 90 ex. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

788 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Pierre Alechinsky (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Een erg fraaie kleurenlitho van Alechinsky uit 2006 gedrukt door Atelier Clot, Bramsen & Georges, Parijs op BFK Rives.

Het werk is gesigneerd en genummerd - oplage 63/90.

De afmetingen zijn: 24,0 x 17,0 cm en is in perfecte conditie.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:03-05-2017 om 21:21
Eindtijd:12-05-2017 om 09:05