Alechinsky litho uit 1977. - Verkocht

Alechinsky litho uit 1977. kopen? Bied vanaf 595!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Pierre Alechinsky "dernière coquille" uit 1977. Handgesigneerd en genummerd in opl. van 75. Afm. 55x43cm. Nooit ingekaderd. zr gde st. Verzending 12€.

Dit item is verkocht voor 595,00
Starttijd:20-10-2015 om 21:46
Eindtijd:27-10-2015 om 20:46
Honore
27 okt. / 20:41
€ 595