Alechinsky, litho uit 1981 - Verkocht

Alechinsky, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 100,00

Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
  • Pierre Alechinsky (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Pierre Alechinsky. Niet handgesigneerd. Afkomstig uit Deriere le Miroir, de bekende uitgave van Galerie Maeght. Met tekst op de achterkant. Deze litho is niet  gesigneerd en in hoge oplage gemaakt.
Titel: geen titel
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 28cm
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

verzendkosten 7,50

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:17-02-2013 om 09:47
Eindtijd:24-02-2013 om 09:47
Biedingen (2)
Marc
22 feb. / 12:55
€ 100
Stientje
17 feb. / 12:44
€ 1