Alechinsky/Dotremont gecombineerd grafisch werk. Zeldzaam collectorsitem. 1972 - Verkocht

Alechinsky/Dotremont gecombineerd grafisch werk. Zeldzaam collectorsitem. 1972 kopen? Bied vanaf 795!

Verkoopprijs: € 795,00

Alechinsky/Dotremont gecombineerd grafisch werk. Zeldzaam collectorsitem. 1972 kopen? Bied vanaf 795!Alechinsky/Dotremont gecombineerd grafisch werk. Zeldzaam collectorsitem. 1972 kopen? Bied vanaf 795!Alechinsky/Dotremont gecombineerd grafisch werk. Zeldzaam collectorsitem. 1972 kopen? Bied vanaf 795!Alechinsky/Dotremont gecombineerd grafisch werk. Zeldzaam collectorsitem. 1972 kopen? Bied vanaf 795!Alechinsky/Dotremont gecombineerd grafisch werk. Zeldzaam collectorsitem. 1972 kopen? Bied vanaf 795!

Geplaatst door  bedi
FA. (8)

118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Pierre Alechinsky (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Pierre Alechinsky en Christian Dotremont, uniek werk door beide kunstenaars handgesigneerd.

Het is een lithografie met een centraal logogram.

De titel is Brassee seismographique en het werk is genummerd 363/500.

Het is niet ingelijst en de afmetingen van dit grote werk zijn 86 bij 62 cm.

Een unieke samenwerking van twee toonaangevende cobra-kunstenaars.

Dit item is verkocht voor 795,00
Starttijd:25-03-2016 om 18:27
Eindtijd:01-04-2016 om 19:27
OudGemeentehuisOelegem
01 apr. / 08:00
€ 795