Alessi - Aldo Rossi | Set Design Expresso kopjes - Verkocht

Alessi - Aldo Rossi | Set Design Expresso kopjes kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Alessi - Aldo Rossi | Set Design Expresso kopjes kopen? Bied vanaf 50!Alessi - Aldo Rossi | Set Design Expresso kopjes kopen? Bied vanaf 50!Alessi - Aldo Rossi | Set Design Expresso kopjes kopen? Bied vanaf 50!Alessi - Aldo Rossi | Set Design Expresso kopjes kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  UmberBrown67

Lid sinds 2019
20 verkochte items
  • Alessi (1921)
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen10 cm x 10 cm x 5.8 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Te koop een set Epresso kop- en schotel van Alessi, ontworpen door Aldo Rossi (Periode 1975-2000)

Conditie, in goede staat met lichte gebruiksporen.
Hoogte plm 6cm, doorsnede plm 5,8cm (Kopje) en 10cm (Schotel)
Materiaal, Inox, roestvrij staal
Inhoud 13Cl

Gave staat met wat lichte gebruiksporen

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:07-06-2019 om 09:08
Eindtijd:14-06-2019 om 22:27
CarGrev
09 jun. / 16:52
€ 50