Herman Brood - Alex - gesigneerd - ingelijst - EA - groot - Verkocht

Herman Brood - Alex - gesigneerd - ingelijst - EA - groot kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Alex - gesigneerd - ingelijst - EA - groot kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Alex - gesigneerd - ingelijst - EA - groot kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Alex - gesigneerd - ingelijst - EA - groot kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Alex - gesigneerd - ingelijst - EA - groot kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Alex - gesigneerd - ingelijst - EA - groot kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst100 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nu vanaf 1 euro.  I.v.m. ruimtegebrek. Zie ook de andere kavels die ik aanbiedt (ook vanaf 1 euro)

Prachtige originele handgesigneerde zeefdruk van Herman Brood met de titel "Alex"

Het werk is afkomstig uit onze privécollectie

De zeefdruk is reeds keurig ingelijst en kan zo aan de muur. De afmeting inclusief lijst is 100x78x2cm.

Authenticiteit volledig gegarandeerd, dit geldt voor alle werken die ik aanbiedt. Tenzij nadrukkelijk anders is aangegeven. (Zie de daarvoor geldende garantievoorwaarden van kunstveiling.nl)

Lijst heeft enkele gebruikerssporen.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(74)
Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
78 cm
100 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-12-2020 om 09:26
Eindtijd:10-01-2021 om 21:38
Biedingen (28)
RamonR
09 jan. / 20:27
€ 200
rvs38
09 jan. / 20:27
€ 192
RamonR
09 jan. / 17:09
€ 182
Williammeuwissen
09 jan. / 16:12
€ 172
rvs38
08 jan. / 22:55
€ 162
Steven123
07 jan. / 20:57
€ 152
Collectorofart
07 jan. / 20:57
€ 150
Collectorofart
07 jan. / 20:56
€ 132
Steven123
07 jan. / 20:56
€ 122
Collectorofart
07 jan. / 19:58
€ 102
Marcelvandevin
07 jan. / 19:58
€ 92
Collectorofart
07 jan. / 19:57
€ 82
Marcelvandevin
07 jan. / 19:57
€ 72
Collectorofart
07 jan. / 19:57
€ 62
Marcelvandevin
07 jan. / 19:57
€ 52
Collectorofart
07 jan. / 15:33
€ 47
evert_maris
07 jan. / 15:33
€ 42
evert_maris
06 jan. / 23:07
€ 40
Marcelvandevin
05 jan. / 18:31
€ 35
MBZ
05 jan. / 18:31
€ 31
MBZ
05 jan. / 18:31
€ 30
Marcelvandevin
05 jan. / 18:31
€ 25
MBZ
05 jan. / 18:31
€ 20
Marcelvandevin
05 jan. / 18:31
€ 15
MBZ
05 jan. / 18:30
€ 10
Marcelvandevin
05 jan. / 18:30
€ 5
MBZ
05 jan. / 16:57
€ 3
Korenwolfje
05 jan. / 16:56
€ 1