Alex Zanda, "Frog on a spray can", gesigneerde zeefdruk, Artist's Proof, 2014.

Alex Zanda, "Frog on a spray can", gesigneerde zeefdruk, Artist's Proof, 2014. kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Alex Zanda, "Frog on a spray can", gesigneerde zeefdruk, Artist's Proof, 2014. kopen? Bied vanaf 95!Alex Zanda, "Frog on a spray can", gesigneerde zeefdruk, Artist's Proof, 2014. kopen? Bied vanaf 95!Alex Zanda, "Frog on a spray can", gesigneerde zeefdruk, Artist's Proof, 2014. kopen? Bied vanaf 95!Alex Zanda, "Frog on a spray can", gesigneerde zeefdruk, Artist's Proof, 2014. kopen? Bied vanaf 95!Alex Zanda, "Frog on a spray can", gesigneerde zeefdruk, Artist's Proof, 2014. kopen? Bied vanaf 95!

Alex Zanda

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Alex Zanda
GesigneerdHandgesigneerd

Geweldige in het oog springende zeefdruk van de Britse street-art kunstenaar Alex Zanda.
Betreft een gelimiteerde editie van 25, met daarboven enkele A.P. uitvoeringen. Daar is dit er een van.
Uitgevoerd op een prachtige kwaliteit, dik papier en voorzien van reliefstempel.
Met potlood genummerd en gesigneerd, en gaat vergezeld met een Certificate of Authenticity.
Afmeting ca. 40/47 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Alex Zanda

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:22-02-2015 om 11:52
Eindtijd:08-03-2015 om 11:52

Biedingen (1):

tbrans
24 feb. / 13:55
€ 95