Alexander Calder: 2 originele litho's uit de DLM 212 (1975)

Alexander Calder: 2 originele litho's  uit de DLM 212 (1975) kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Alexander Calder: 2 originele litho's  uit de DLM 212 (1975) kopen? Bied vanaf 15!Alexander Calder: 2 originele litho's  uit de DLM 212 (1975) kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Alexander Calder (1898-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Twee prachtige litho's uit  Derriere le Miroir nummer 212 van Alexander Calder.

De twee litho's heeft Calder speciaal voor deze uitgave gemaakt.
Beide litho's zitten op 1 blad (met middenvouw zoals uitgegeven), maar kunnen ook apart worden ingelijst.

Kunstenaar: Alexander Calder

Jaartal: 1975
Afmetingen : apart  28 x 38 cm en samen van 56 x 38 cm
Gesigneerd: nee
uitgeverij: Maeght, Parijs

verzendkosten: 7,50 (standaard), 9,00 (aangetekend) en 14,00 (België)

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:16-08-2013 om 20:06
Eindtijd:23-08-2013 om 20:06

Biedingen (1):

char
22 aug. / 14:33
€ 15