Alexander Calder: mooie originele litho - Verkocht

Alexander Calder: mooie originele litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Alexander Calder: mooie originele litho kopen? Bied vanaf 1!Alexander Calder: mooie originele litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
  • Alexander Calder (1898-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze mooie en vrolijke litho van Alexander Calder uit komt uit 1966.
Deze litho is gedrukt op de persen van uitgeverij Maeght uit Parijs en
komt uit de beroemde DLM serie.
techniek: litho
formaat: 56 x 38 (met middenvouw)
jaar: 1966
uitgeverij: Maeght Parijs
Komt uit de DLM 156 welke helemaal gericht is op het werk van Calder

verzendkosten: 7,50 normaal of 9,00 aangetekend. Belgie 14 euro

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:11-10-2013 om 17:14
Eindtijd:21-10-2013 om 17:14
Biedingen (3)
SoKo
16 okt. / 11:15
€ 10
KOJA
16 okt. / 11:15
€ 5
SoKo
12 okt. / 00:16
€ 1