Alexander Calder: mooie originele litho - Verkocht

Alexander Calder: mooie originele litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Alexander Calder: mooie originele litho kopen? Bied vanaf 1!Alexander Calder: mooie originele litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
  • Alexander Calder (1898-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze mooie en vrolijke litho van Alexander Calder uit komt uit 1966.
Deze litho is gedrukt op de persen van uitgeverij Maeght uit Parijs en
komt uit de beroemde DLM serie.
techniek: litho
formaat: 56 x 38 (met middenvouw)
jaar: 1966
uitgeverij: Maeght Parijs
Komt uit de DLM 156 welke helemaal gericht is op het werk van Calder

verzendkosten: 7,50 normaal of 9,00 aangetekend

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:07-03-2013 om 21:38
Eindtijd:18-03-2013 om 21:38
Biedingen (6)
Blokover
17 mrt. / 20:43
€ 20
Is2abel
14 mrt. / 15:04
€ 15
KONSTHUYS
14 mrt. / 15:03
€ 10
Is2abel
14 mrt. / 15:03
€ 10
KONSTHUYS
10 mrt. / 18:25
€ 5
3182
08 mrt. / 18:04
€ 1