Alexander Calder: originele litho, omslag DLM 156

 Alexander Calder: originele litho, omslag DLM 156 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

 Alexander Calder: originele litho, omslag DLM 156 kopen? Bied vanaf 1! Alexander Calder: originele litho, omslag DLM 156 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Alexander Calder (1898-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze mooie en vrolijke litho van Alexander Calder komt uit 1966.
Deze litho is gedrukt op de persen van uitgeverij Maeght uit Parijs en
komt uit de beroemde Derriere le Miroir serie. Deze heeft gediend als omslag voor de uitgave nr. 156.

Deze litho is in uitstekende staat.

techniek: litho
formaat: 56 x 38 (met middenvouw)
jaar: 1966
uitgeverij: Maeght Parijs
Komt uit de DLM 156 welke helemaal gericht is op het werk van Calder

verzendkosten: 7,50 standaard of 9,00 aangetekend. Belgie: 14,00 euro

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:04-08-2013 om 21:35
Eindtijd:17-08-2013 om 21:35

Biedingen (4):

char
14 aug. / 19:41
€ 15
claudius
10 aug. / 22:16
€ 10
KOJA
10 aug. / 22:16
€ 5
claudius
10 aug. / 21:42
€ 1