Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening

Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 60!
Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 60!Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 60!Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 60!Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 60!Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 60!Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening kopen? Bied vanaf 60!
  • Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Bladmaat 27x17 cm.
Geplaatst achter passepartout en glas.
In een fraai geornamenteerde anieke lijst.
in goede gebruikte staat, het blad is licht vlekkerig; in de hoeken punaisegaatjes.
De lijst heeft wat slijtschade.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00