Alexander Vogels - Alexander Vogels, zeefdruk op papier, Titel: Waterdrinker - Verkocht

Alexander Vogels, zeefdruk op papier, Titel: Waterdrinker kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Alexander Vogels, zeefdruk op papier, Titel: Waterdrinker kopen? Bied vanaf 45!Alexander Vogels, zeefdruk op papier, Titel: Waterdrinker kopen? Bied vanaf 45!Alexander Vogels, zeefdruk op papier, Titel: Waterdrinker kopen? Bied vanaf 45!
  • Alexander Vogels (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: " Waterdrinker "

Afmetingen:Beeld: 52 cm x 70 cm Blad: 61 cm x 81 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 159/200
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat