Niet of onleesbaar gesigneerd - Alexanio? kleurenets, z.t., 1993 - Verkocht

Alexanio? kleurenets, z.t., 1993 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Alexanio? kleurenets, z.t., 1993 kopen? Bied vanaf 1!Alexanio? kleurenets, z.t., 1993 kopen? Bied vanaf 1!Alexanio? kleurenets, z.t., 1993 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Alexanio??

De naam zegt mij niets, toch een leuke abstracte ets.

Oplage 43/100

r.o gesigneerd en gedateerd 1993

Beeldmaat 29 x 29,50

Papiermaat 37,50 x 41 cm

In het papier staat een blinddruk van het papiermerk Onchello de Santiago.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:16-02-2018 om 14:08
Eindtijd:20-02-2018 om 20:08
Biedingen (12)
Motormeiske
20 feb. / 18:31
€ 30
Robbspro
20 feb. / 18:31
€ 25
Motormeiske
20 feb. / 18:31
€ 20
Robbspro
20 feb. / 18:30
€ 17
Motormeiske
20 feb. / 18:30
€ 15
Robbspro
20 feb. / 18:30
€ 13
Motormeiske
20 feb. / 18:30
€ 11
Robbspro
20 feb. / 18:25
€ 9
Motormeiske
20 feb. / 17:27
€ 7
Robbspro
20 feb. / 14:27
€ 5
Karlijn321
20 feb. / 14:27
€ 3
Robbspro
19 feb. / 22:16
€ 1