Alexis Gorodine - Latiga y fleche (r8)

Alexis Gorodine - Latiga y fleche (r8) kopen? Bied vanaf 175!
  • Alexis Gorodine (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 6/15

Alexis Gorodine (1944)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
49 cm
33 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:37
Eindtijd:24-11-2022 om 19:24
Openingsbod € 175
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland