Alfred Cohen (1920-2001), kleurenets 'American Asters' - Verkocht

Alfred Cohen (1920-2001),  kleurenets 'American Asters' kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,00

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Alfred Cohen (1920-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Alfred Cohen (1920-2001)

Techniek: 6 kleuren ets

Titel: American Asters

Jaar: 1982

Afmeting beeld: 35 bij 27 cm

Formaat papier: 70 bij 50 cm

Gesigneerd

Oplagenummer: 94 van 150 exemplaren

In perfecte staat

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 3e jaargang, nr. 10, pagina14

(f 285,00 ongeveer 117 euro)

Dit item is verkocht voor 6,00
Starttijd:12-02-2013 om 13:32
Eindtijd:19-02-2013 om 13:32
Marinus213
18 feb. / 23:56
€ 6