Alfred Cohen, ets , Crown imperial - Verkocht

Alfred Cohen, ets , Crown imperial kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Alfred Cohen, ets , Crown imperial kopen? Bied vanaf 35!Alfred Cohen, ets , Crown imperial kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Alfred Cohen (1920-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

titel: crown imperial

kunstenaar: Alfred cohen

ets

nr 2 van 25

werk 33,5 x 39cm hoog

papier 46 x 65cm hoog

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:14-07-2016 om 15:57
Eindtijd:21-07-2016 om 15:57
madox
19 jul. / 11:43
€ 35