Alfred Cohen, kleurenets, American Asters, 1982 - Verkocht

Alfred Cohen, kleurenets, American Asters, 1982 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Alfred Cohen (1920-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Alfred Cohen (1920-2001)

Techniek: 6 kleuren ets

Titel: American Asters

Jaar: 1982

Afmeting beeld: 35 bij 27 op 70 bij 50 cm

Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd.

Oplage: 150 exemplaren

In perfecte staat

Was destijds te koop in Home Art het kunstblad dat de galerie bij u thuis brengt, 3e jaargang, nr. 10, pagina14

(f 285,00 ongeveer 117 euro)

Materiaal:  Stevig papier

Conditie:
In perfecte staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 15 euro in een pakket/koker. Afhalen in Ede tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholduskunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Alfred Cohen (1920-2001)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:31-05-2013 om 14:53
Eindtijd:14-06-2013 om 14:58
urbandew
14 jun. / 14:50
€ 20