Alfred Cohen - Kleurenoffset-litho KLAPROZEN Handgesigneerd. - Verkocht

Alfred Cohen - Kleurenoffset-litho KLAPROZEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1979 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Alfred Cohen (1920-2001)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie Kleurenoffset-litho van de bekende Kunstenaar Alfred Cohen.

Afmeting blad  64x 44 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Alfred Cohen (1920-2001)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (34)

1979 verkochte items
44 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-06-2022 om 08:29
Eindtijd:23-06-2022 om 20:26
McGuigan
19 jun. / 22:53
€ 25