Alfred Duriau - Meisjesportret

Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!
Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!Alfred Duriau - Meisjesportret kopen? Bied vanaf 40!
  • Alfred Duriau (1877-1958)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 24.7 cm (h x b)
Incl. lijst31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Alfred Duriau was een Belgische kunstenaar geboren in Bergen in 1877 en aldaar gestorven in 1958. Hij was een schilder, tekenaar en graveerder. Groeide op in de Academie te Bergen, waar zijn moeder, die in 1888 al weduwe werd, conciërge was. Opleiding aan de Academie te Bergen: graveerkunst o.l.v. A. Danse, tekenen o.l.v. A. Bourlard, schilderen o.l.v. E. Motte (1890-1896). Werkte ook in de ateliers van Bonnat en Eug. Carrière te Parijs. Prix de Rome voor de Graveerkunst in 1906. Verbleef gedurende twee jaar in Rome. Verwierf vooral faam als graveerder en had een voorkeur voor o.m. landschappen, stillevens (Bergense) stadsgezichten, figuren, portretten. Graveerde eveneens naar werken van andere meesters. Was leraar aan de Academie te Bergen van 1912 tot 1947. Werk o.m. in het Museum te Bergen. Vermeld in BAS I, II en Twee eeuwen signaturen van Belgische kunstenaars
Originele kleurtekening met enkele toetsen pastel.
gesigneerd onderaan.
zeer goede staat.
geschatte ouderdom periode begin 1900 tot 1920
sterk stevig dik papier .
kan ingekaderd geleverd worden .
afmetingen tekening is 30 cm x 24,7 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rupelmonde, België
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 19,00
Naar Duitsland € 21,00

Alfred Duriau (1877-1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  topart_design
Lid sinds 2017
99 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
26 cm
31 cm
24.7 cm
30 cm
Starttijd3-9-2022 om 14:38
Eindtijd13-9-2022 om 22:31
Openingsbod € 40
ObjectlocatieRupelmonde,  België