Alfred Eckhardt - B673-2 - Oude ambachten

Alfred Eckhardt - B673-2 - Oude ambachten kopen? Bied vanaf 150!
Alfred Eckhardt - B673-2 - Oude ambachten kopen? Bied vanaf 150!Alfred Eckhardt - B673-2 - Oude ambachten kopen? Bied vanaf 150!Alfred Eckhardt - B673-2 - Oude ambachten kopen? Bied vanaf 150!
  • Alfred Eckhardt (1911-1988)
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 20 cm (h x b)
Lijst53.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B673-2, Alfred Eckhardt, Oude ambachten, gemengde techniek op papier, gesigneerd r.o.,  beeldmaat 24,5 x 20 cm, lijstmaat 53,5 x 44 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld en licht gebobbeld, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Alfred Eckhardt (1911-1988)

Duits Duits

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
44 cm
53.5 cm
20 cm
24.5 cm
Starttijd:08-05-2020 om 16:24
Eindtijd:16-08-2020 om 19:09
Openingsbod € 150
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier