Alfred Löb, ets, staande jongedame - Verkocht

Alfred Löb, ets, staande jongedame kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Alfred Löb, ets, staande jongedame kopen? Bied vanaf 95!Alfred Löb, ets, staande jongedame kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  mroerade

1 verkochte items
  • Alfred Lob (1883-1959)

\r\n Prachtige ets van Alfred Löb uit 1931, gesigneerd, afmetingen : 58 x 46 cm

\r\n

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:14-04-2013 om 22:57
Eindtijd:28-04-2013 om 22:57
Oploskoffie
15 apr. / 18:04
€ 95