Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | eigen druk |
De tijd herleeft met het werk van alfred Lob. Gedateerde werken, daarme al wat op leeftijd. De ets is gesigneerd en de twee ets (24 x 19 cm) niet.
Met potlood gesigneerd, en eigen druk.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
lichte verkleuring onder het passe partout | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 28-11-2022 om 15:51 |
Eindtijd | 11-12-2022 om 22:28 |