Alfred Lob - Lot van twee werken - Verkocht

Alfred Lob - Lot van twee werken kopen? Bied vanaf 1!
Alfred Lob - Lot van twee werken kopen? Bied vanaf 1!Alfred Lob - Lot van twee werken kopen? Bied vanaf 1!
  • Alfred Lob (1883-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageeigen druk

De tijd herleeft met het werk van alfred Lob. Gedateerde werken, daarme al wat op leeftijd. De ets is gesigneerd en de twee ets (24 x 19 cm) niet.

Met potlood gesigneerd, en eigen druk.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.

lichte verkleuring onder het passe partout

Alfred Lob (1883-1959)

Nederlands NederlandsDuits Duits

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
27 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 13,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:51
Eindtijd:11-12-2022 om 22:28
Biedingen (4)
LucasS
11 dec. / 22:23
€ 12
vorstenbosch50
11 dec. / 22:23
€ 10
vorstenbosch50
11 dec. / 10:37
€ 3
LucasS
30 nov. / 00:01
€ 1