Alfred Ost tekening, aquarel met Oost-Indische inkt, gesigneerd, 1919 - Verkocht

Alfred Ost tekening, aquarel met Oost-Indische inkt, gesigneerd, 1919 kopen? Bied vanaf 220!

Verkoopprijs: € 220,00

Alfred Ost tekening, aquarel met Oost-Indische inkt, gesigneerd, 1919 kopen? Bied vanaf 220!Alfred Ost tekening, aquarel met Oost-Indische inkt, gesigneerd, 1919 kopen? Bied vanaf 220!Alfred Ost tekening, aquarel met Oost-Indische inkt, gesigneerd, 1919 kopen? Bied vanaf 220!Alfred Ost tekening, aquarel met Oost-Indische inkt, gesigneerd, 1919 kopen? Bied vanaf 220!Alfred Ost tekening, aquarel met Oost-Indische inkt, gesigneerd, 1919 kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door  modernart
FA. (20)

Lid sinds 2010
278 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Alfred Ost (1884-1945)
TypeTekening / Aquarel

Origineel werk van de bekende Belgische interbellum kunstenaar Alffred Ost (1884-1945)

Techniek: Oost-indische inkt met aquarel

Afmetingen werk  24,5 x 15,5 cm

Handgesigneerd met monogram en gedateerd XVIIII  : 1919

Werk is ingelijst

Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:13-04-2017 om 12:13
Eindtijd:17-04-2017 om 12:13
ByBike
16 apr. / 09:28
€ 220