Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 58 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Ingelijste prent van de Belgische kunstenaar Alfred Joseph Auguste Van Neste (1874-
1969) met daarop afgebeeld een hofje in Van Neste’s geboortestad Brugge. Links
onderaan staat de oplage (nummer 5 van 100 exemplaren) en rechts onderaan zijn
handtekening in potlood. Het is vervaardigd als kleurenets (ook wel aquatint genoemd). Passe Partout heeft waterschade gehad. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wognum, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 18-2-2022 om 8:58 |
Eindtijd | 26-2-2022 om 20:01 |
Objectlocatie | Wognum, Nederland |