Alke Brinkmann, litho, Kirschen, 1999

Alke Brinkmann, litho, Kirschen, 1999 kopen? Bied vanaf 55!

Alke Brinkmann

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Alke Brinkmann
GesigneerdHandgesigneerd

Werk van de Duitse kunstenares Alke Brinkmann (1967)

Titel: Krischen

Jaar: 1999

Techniek:  Lithografie

Afmeting afbeelding: 33x32 op 59x42 cm

Oplage: 300 ex.

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Materiaal:  Stevig papier. Uitgegeven door Tabor Presse, Berlijn

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:

Alke Brinkmann

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Starttijd:04-01-2014 om 16:31
Eindtijd:18-01-2014 om 16:31
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieNederland