A.L.Koster, Bij Haarlem, Ets - Verkocht

A.L.Koster, Bij Haarlem, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

A.L.Koster, Bij Haarlem, Ets kopen? Bied vanaf 35!A.L.Koster, Bij Haarlem, Ets kopen? Bied vanaf 35!A.L.Koster, Bij Haarlem, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Anton L. Koster (1859-1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door A.L.Koster

Voorstelling van een entreepoort bij een gracht in Haarlem

Gelijst, beeldmaat 24x16, lijstmaat 44x31

Gesigneerd r.o. in de druk 'A.L.Koster'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-06-2016 om 19:46
Eindtijd:23-06-2016 om 14:46
Arievandiest
17 jun. / 21:10
€ 35