Allard Budding Offsetlitho - Verkocht

Allard Budding Offsetlitho kopen? Bied vanaf 1!
  • Allard Budding (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Allard Budding. Offsetlitho. uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Allard Budding bij XX  Multiple Galerie. Op dik papier. oplage: 300 ex. 65 x 50 cm. in prima staat

Allard Budding (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (51 )

2789 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:30-08-2013 om 09:04
Eindtijd:06-09-2013 om 09:04
Biedingen (3)
TWL
05 sep. / 22:26
€ 10
6452
03 sep. / 08:25
€ 5
ThierryBaillet
02 sep. / 20:23
€ 1