Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50

Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!
  • Alois Janak (1924)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekGiclée
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41/50
Handgesigneerde giclée van de Tsjechische en in Duitsland werkende schilder en graficus Alois Janak (1924).

Zeer luxe druk op zware kwaliteit katoenpapier.
Titel: ‘Zwarte Olifant’
Jaar: 2013
Afmetingen totaal: 47,0 x 61,0 cm
Afmetingen voorstelling: 40,0 x 55,0 cm
Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd
Oplage: 50 (dit is nummer 11)
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)
Materiaal: Lithografie op zware kwaliteit katoenpapier.
Conditie: In nieuwstaat.

Alois Janak (1924)

TsjechischTsjechischAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
61 cm
47 cm
Starttijd:22-04-2022 om 22:45
Eindtijd:30-04-2022 om 20:59
Openingsbod € 79
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland