Alois Janak. -De Zwarte Olifant- Litho. Handgesigneerd/Genummerd, 2013.

Alois Janak. -De Zwarte Olifant- Litho. Handgesigneerd/Genummerd, 2013. kopen? Bied vanaf 85!
Alois Janak. -De Zwarte Olifant- Litho. Handgesigneerd/Genummerd, 2013. kopen? Bied vanaf 85!Alois Janak. -De Zwarte Olifant- Litho. Handgesigneerd/Genummerd, 2013. kopen? Bied vanaf 85!Alois Janak. -De Zwarte Olifant- Litho. Handgesigneerd/Genummerd, 2013. kopen? Bied vanaf 85!Alois Janak. -De Zwarte Olifant- Litho. Handgesigneerd/Genummerd, 2013. kopen? Bied vanaf 85!Alois Janak. -De Zwarte Olifant- Litho. Handgesigneerd/Genummerd, 2013. kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Alois Janak (1924)
GesigneerdHandgesigneerd

Alois Janak (Tsjecho-Slowakije 1924)

Een door de geringe oplage van slechts 50 stuks nu zeer zeldzaam geworden werk van deze kunstenaar.

Titel: De Zwarte Olifant.

Afmetingen blad: 47 x 61 cm.

Afmetingen beeld: 40 x 55 cm.

Materiaal: Lithografie op zware kwaliteit katoenpapier.

Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.

Oplagenummer: l.o. 47/50.

Jaar: 2013.

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst).

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: met Track en Trace en aangetekend door Post.nl  € 12,50..Naar België € 20,-.

Alois Janak (1924)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items

Starttijd:10-09-2017 om 15:21
Eindtijd:18-09-2017 om 21:21
Openingsbod€ 85
Objectlocatievoorschoten, Nederland