Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 87 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Mooi gelijst in pass petout in houten lijst | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 30-10-2020 om 11:41 |
Eindtijd | 20-12-2020 om 22:57 |